STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA VI Bieg Sylwestrowy - Brzoza - 2012-12-31

LISTA STARTOWA VI Bieg Sylwestrowy
Brzoza - 2012-12-31

REJESTRACJA - VI Bieg Sylwestrowy

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1BEDNARCZYK ADRIAN1982BYDGOSZCZ1BRYGADA LOGISTYCZNAPolskaBrak
2BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolskaBrak
3BRZOZOWSKI PIOTR1992BRZOZAPolskaBrak
4CEGIELSKI MACIEJ1975ŚWIEKATOWOODDZIAŁ ŻW BYDGOSZCZPolskaBrak
5CHMIELEWSKI TOMASZ1965BYDGOSZCZFIT-MAX BYDGOSZCZPolskaBrak
6CHOJNACKI KRZYSZTOF1968BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ BBRPolskaBrak
7CYL DAWID1980BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
8CZERESZKO KRZYSZTOF1974ZIELONKALPJKM RUNNING TEAMPolskaBrak
9CZERESZKO PIOTR1996ZIELONKAZAWISZA KAYAKPolskaBrak
10DĄBKOWSKI MACIEJ1975SOLEC KUJAWSKIPolskaBrak
11GACKA RAFAŁ1976SICIENKOLUPUS TEAMPolskaBrak
12GADOMSKA MARIA 1952BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
13GÓRSKI ANTONI1948LĘBORKLĘBORKPolskaBrak
14GRABOWSKA ILONA1980BYDGOSZCZPolskaBrak
15GROCHOWIAK KAROLINA1984BARCINPolskaBrak
16GRYCZKA PIOTR1964BRZOZAPolskaBrak
17JURCZYK ANNA1975BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
18JURCZYK ARTUR1971BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
19KLINIEWSKI PIOTR1966BYDGOSZCZBRZOZA BIEGA ROWERTOUR.COMPolskaBrak
20KOLANOWSKA GRAŻYNA1962BYDGOSZCZPolskaBrak
21KOLANOWSKI WOJCIECH1962BYDGOSZCZPolskaBrak
22KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ1960LIPKASBZZ ZŁOTÓWPolskaBrak
23KUBANEK ŁUKASZ1983BYDGOSZCZTEAMOCHALPolskaBrak
24KURKOWSKA MAGDALENA1991CHEŁMŻAPolskaBrak
25KWIATKOWSKI JAKUB1990BYDGOSZCZPolskaBrak
26LEWANDOWSKI RAFAŁ 1981TORUŃLEWYPolskaBrak
27LUZAK MIROSŁAW1961BYDGOSZCZMWIKPolskaBrak
28MICHALIK ŁUKASZ1980BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaBrak
29NOWACKA MAŁGORZATA1988BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
30PANIC DAMIAN1995BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
31PYDYN ANDRZEJ1961ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaBrak
32PYDYN REGINA1962ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaBrak
33RYBAK KRZYSZTOF1956PRZYŁĘKIDOCENT FELGA TEAMPolskaBrak
34RYBAK ŁUKASZ1983NIEMCZPolskaBrak
35RYBAK MARIUSZ1970BYDGOSZCZBENEFITKSOPolskaBrak
36SŁUPSKI KRZYSZTOF 1974BYDGOSZCZBENEFIT KSOPolskaBrak
37SUCHOMSKA BEATA1976ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaBrak
38SUCHOMSKI MAREK1975ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaBrak
39SYNAKIEWICZ MARCIN1982BRZOZAPolskaBrak
40SZŁYK MACIEJ1975INOWROCŁAWZSI INOWROCLAWPolskaBrak
41ŚLIWIŃSKI DARIUSZ1988ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaBrak
42TOBOLSKI TOMASZ1972BYDGOSCZRWT BYDGOSCZPolskaBrak
43TRZCIŃSKI EUGENIUSZ1957BYDGOSZCZSIR"START CHEŁMNOPolskaBrak
44WAWRZYNIAK MICHAŁ1979SOLEC KUJAWSKIBIL BIEGA/SOLEC KUJAWSKIPolskaBrak
45WIŚNIEWSKA ELŻBIETA1966BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaBrak
46WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃPolskaBrak
47WIŚNIEWSKI MACIEJ1974ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPolskaBrak
48WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ1996BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaBrak
49WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1966BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaBrak
50WODEJKO ARTUR1976SOLEC KUJAWSKITURBOBOYPolskaBrak
51ZAKURZEWSKI KAMIL1996BYDGOSZCZPolskaBrak
52ZAKURZEWSKI TOMASZ1974BRZOZAPolskaBrak
53ZUPA KATARZYNA1996BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
54ZUPA MARTYNA1996BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
55ZUPA WOJCIECH 1962BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
56ŻYCHOWSKA ZUZANNA1986SZUBIN WIEŚPolskaBrak
57ŻYCHOWSKI RAFAŁ1984ZALESIEPolskaBrak