STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA VI Bieg Sylwestrowy - Brzoza - 2012-12-31

LISTA STARTOWA VI Bieg Sylwestrowy
Brzoza - 2012-12-31

REJESTRACJA - VI Bieg Sylwestrowy

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
111KANIA DARIUSZ1969ŻNINBRAKPolskaTak
212ŚLIWIŃSKI DARIUSZ1988ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaTak
313BRZOZOWSKI PIOTR1992BRZOZAPolskaTak
414GRYCZKA PIOTR1964BRZOZAPolskaTak
515RYBAK KRZYSZTOF1956PRZYŁĘKIDOCENT FELGA TEAMPolskaTak
616KLINIEWSKI PIOTR1966BYDGOSZCZBRZOZA BIEGA ROWERTOUR.COMPolskaTak
717GACKA RAFAŁ1976SICIENKOLUPUS TEAMPolskaTak
818CHĄDZYŃSKA AGNIESZKA1972TORUŃBBL TORUŃPolskaTak
919OKOŃSKA MAŁGORZATA1960INOWROCŁAWPolskaTak
1020GACKA ANNA1978SICIENKOLUPUS TEAMPolskaTak
1121WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1966BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1ANDRZEJEWSKI RYSZARD1948BYDGOSZCZWZGÓRZE WOLNOŚCIPolskaBrak
2BEDNARCZYK ADRIAN1982BYDGOSZCZ1BRYGADA LOGISTYCZNAPolskaBrak
3BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA DOROTA1968TORUŃLEWYPolskaBrak
4BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolskaBrak
5CEGIELSKI MACIEJ1975ŚWIEKATOWOODDZIAŁ ŻW BYDGOSZCZPolskaBrak
6CHMIELEWSKI TOMASZ1965BYDGOSZCZFIT-MAX BYDGOSZCZPolskaBrak
7CHOJNACKI KRZYSZTOF1968BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ BBRPolskaBrak
8CYL DAWID1980BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
9CZEPEK ALEKSANDER1957BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
10CZERESZKO KRZYSZTOF1974ZIELONKALPJKM RUNNING TEAMPolskaBrak
11CZERESZKO PIOTR1996ZIELONKAZAWISZA KAYAKPolskaBrak
12DANIELEWSKI MARIUSZ1982ZŁAWIEŚ WIELKARWT W BYDGOSZCZYPolskaBrak
13DĄBKOWSKI MACIEJ1975SOLEC KUJAWSKIPolskaBrak
14DRAPIEWSKA BEATA1974BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
15DRAPIEWSKI PRZEMYSŁAW1971BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
16FLEJTER RADOSŁAW1983ŻNINIWSP SZ BYDGOSZCZPolskaBrak
17GADOMSKA MARIA 1952BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
18GAPSKI JAROSŁAW1975NIEMCZPolskaBrak
19GOŁĘBIEWSKI JERZY1967ZIELONKAPolskaBrak
20GONDEK RAFAŁ1986WYSTĘPPolskaBrak
21GORGOL TOMASZ1978BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
22GÓRSKI ANTONI1948LĘBORKLĘBORKPolskaBrak
23GRABOWSKA ILONA1980BYDGOSZCZPolskaBrak
24GROCHOWIAK KAROLINA1984BARCINPolskaBrak
25HORODYSKI PIOTR1984BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaBrak
26JURCZYK ANNA1975BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
27JURCZYK ARTUR1971BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
28KARPIŃSKI MAREK1978KOBYLARNIAKOBYLARNIAPolskaBrak
29KOLANOWSKA GRAŻYNA1962BYDGOSZCZPolskaBrak
30KOLANOWSKI WOJCIECH1962BYDGOSZCZPolskaBrak
31KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolskaBrak
32KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ1960LIPKASBZZ ZŁOTÓWPolskaBrak
33KRUPIŃSKI ANDRZEJ1965NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KBPolskaBrak
34KUBANEK ŁUKASZ1983BYDGOSZCZTEAMOCHALPolskaBrak
35KUBCZAK-KOSICKA ANNA1972TORUŃBBL TORUŃPolskaBrak
36KUCHARSKI JAROSŁAW1975BARCINMOTORIS BARCINPolskaBrak
37KUCZMA PAWEŁ1965ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaBrak
38KURKOWSKA MAGDALENA1991CHEŁMŻAPolskaBrak
39KWIATKOWSKI JAKUB1990BYDGOSZCZPolskaBrak
40LEWANDOWSKI RAFAŁ 1981TORUŃLEWYPolskaBrak
41LIBERA ARKADIUSZ1966BYDGOSZCZPolskaBrak
42LINDA JAN1980ZAKRZEWOSBZZ ZŁOTÓWPolskaBrak
43LUZAK MIROSŁAW1961BYDGOSZCZMWIKPolskaBrak
44MICHALCZAK ALICJA1994BARCINPolskaBrak
45MICHALIK ŁUKASZ1980BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaBrak
46MOKRZYCKI RAFAŁ1975INOWROCŁAWPolskaBrak
47MOZOLEWSKI JACEK1964WARSZAWAPolskaBrak
48NALEWALSKI PAWEŁ1976MOGILNOPolskaBrak
49NIEWOLSKI MARCIN1983ŻNINJACKASSPolskaBrak
50NOWACKA MAŁGORZATA1988BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
51OCHENDAL MACIEJ1980BYDGOSZCZTRI-SPACEPolskaBrak
52OELRICH HENRYK1966TUCHOLAPolskaBrak
53PANIC DAMIAN1995BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
54PAWŁOWSKI RADOSŁAW1967ZIELONKAPolskaBrak
55PEŻYŃSKI PIOTR1979BYDGOSZCZPolskaBrak
56PYDYN ANDRZEJ1961ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaBrak
57PYDYN REGINA1962ZŁOTÓWSBZZ ZŁOTÓWPolskaBrak
58REPCZYŃSKI WOJCIECH1965NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KBPolskaBrak
59REPKA  ANNA1975BYDGOSZCZLUPUS TEAMPolskaBrak
60REPKA  MAREK1973BYDGOSZCZLUPUS TEAMPolskaBrak
61RYBAK ŁUKASZ1983NIEMCZPolskaBrak
62RYBAK MARIUSZ1970BYDGOSZCZBENEFITKSOPolskaBrak
63SŁUPSKI KRZYSZTOF 1974BYDGOSZCZBENEFIT KSOPolskaBrak
64STAROŃ MONIKA1981BYDGOSZCZPolskaBrak
65SUCHOMSKA BEATA1976ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaBrak
66SUCHOMSKI MAREK1975ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaBrak
67SYNAKIEWICZ MARCIN1982BRZOZAPolskaBrak
68SZŁYK MACIEJ1975INOWROCŁAWZSI INOWROCLAWPolskaBrak
69TELEJKO ŁUKASZ1994KOBYLARNIARUN BYDGOSZCZPolskaBrak
70TOBOLSKI TOMASZ1972BYDGOSCZRWT BYDGOSCZPolskaBrak
71TOMCZAK ZBIGNIEW1954GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaBrak
72TRI SPACE MIRON1975BYDGOSZCZTRI SPACEPolskaBrak
73TRZCIŃSKI EUGENIUSZ1957BYDGOSZCZSIR"START CHEŁMNOPolskaBrak
74TYBUREK BARBARA1979OŁAWATORK VOLVO OCEAN RACEPolskaBrak
75TYBUREK RAFAŁ1978OŁAWATORK VOLVO OCEAN RACEPolskaBrak
76WAWRZYNIAK MICHAŁ1979SOLEC KUJAWSKIBIL BIEGA/SOLEC KUJAWSKIPolskaBrak
77WEŁNICKI WALDEMAR1972ZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYGOSIR OSIELSKOPolskaBrak
78WESOŁOWSKI SEBASTIAN1988BYDGOSZCZ1 BRYGADA LOGISTYCZNAPolskaBrak
79WIESE GRZEGORZ1961KORONOWOTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaBrak
80WISNIEWSKI LESZEK1969BRZOZAPolskaBrak
81WIŚNIEWSKA ELŻBIETA1966BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaBrak
82WIŚNIEWSKI JAKUB1994BRZOZAPolskaBrak
83WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃPolskaBrak
84WIŚNIEWSKI MACIEJ1974ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPolskaBrak
85WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ1996BRZOZABRZOZA BIEGAPolskaBrak
86WODEJKO ARTUR1976SOLEC KUJAWSKITURBOBOYPolskaBrak
87WOJEWÓDZKA ALEKSANDRA1979SOLEC KUJAWSKIPolskaBrak
88WÓJCIK-DĄBROWSKA MARTA1982TORUŃPolskaBrak
89ZAKURZEWSKI KAMIL1996BYDGOSZCZPolskaBrak
90ZAKURZEWSKI TOMASZ1974BRZOZAPolskaBrak
91ZDROJKOWSKA JOANNA1967BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
92ZUPA KATARZYNA1996BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
93ZUPA MARTYNA1996BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
94ZUPA WOJCIECH 1962BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPolskaBrak
95ŻYCHOWSKA ZUZANNA1986SZUBIN WIEŚPolskaBrak
96ŻYCHOWSKI RAFAŁ1984ZALESIEPolskaBrak